O nás

Kabelková Oplocká collection


Za značkou Kabelková Oplocká collection stojí dvě návrhářky Zuzana a Michaela, které doposud můžete znát jako autorky svatebních šatů - kabelkovaoplocka.cz

Nápad s dámskou konfekcí se nám v hlavě rodil dlouho, ale konečným impulsem pro nás byla, nedostatečná nabídka vzdušných a pohodlných letních šatů, které by měly kvalitní materiál, pěkný střih a také i barvu. Důležitá pro nás byla udržitelnost, a proto jsme rozhodly zvolit len, který je pro přírodu nejšetrnější. Vrhly jsme se do toho po hlavě a tady si můžete prohlédnout výsledek.

Collection

Připravily jsme pro Vás čtyři typy zavinovacích šatů, které jsou díky svému slušivému střihu vhodné pro každou z Vás! Myslely jsme i na ty, které dávají přednost sukním před šaty. Vybírat můžete také ze tří druhů. Nově u nás taky můžete najít pohodlné kalhoty se kterými uděláte velkou parádu. No a na závěr jsme pro Vás ušily pohodlná letní pyžamka a oversized župany.

Jednotlivé střihy jsme pro Vás pečlivě navrhly, narýsovaly a ušily. Finální podobě jednotlivých kousků předcházelo četné zkoušení, které mnohdy vedlo k úplné změně, abychom měly jistotu, že pro Vás máme opravdu jen to nejlepší.

Naše šaty a sukně jsou chytré! Ať už se jedná o pohodlný systém uvazování, zajištění hloubky výstřihu, tak rozparek, který Vám nezpůsobí žádné faux pax. Promyslely jsme každý detail, který je pro nás důležitý, abyste si váš oblíbený kousek pokaždé oblékly s radostí.

Vše je pro Vás ušito s láskou a péčí od šikovných švadlen v České republice.

Doufáme, že vám naše kousky budou dělat jenom radost!

Z + M

KOcollection(1)a


Záznamy nebyly nalezeny...