O nás

Kabelková collection


Za značkou Kabelková collection stojí vystudovaná textilní návrhářka Zuzana, kterou jste doposud mohli znát hlavně jako autorku svatebních šatů.

Návrhářské činnosti se věnuji již desátým rokem. V letech 2014 - 2022 jsem s kolegyní Míšou působila ve vlastním ateliéru Kabelková & Oplocká, který se věnoval svatebním šatům na míru. Za osmileté působení nám pod rukama prošlo přes 300 svatebních šatů a spokojených nevěst.
Během naší práce na zakázku vznikla také značka s udržitelnou módou Kabelková & Oplocká collection, kterou nově od roku 2023 vedu sama, a to pod novým názvem Kabelková collection.

Oproti předchozí lněné nabídce jsem si teď pro vás připravila nejen nové vzory, ale také rozmanitou nabídku různých přírodních materiálů jako je viskóza, hedvábí či bavlna.


Collection

Připravili jsme pro Vás několik druhů zavinovacích šatů, které jsou díky svému slušivému střihu vhodné pro každou z Vás. Mysleli jsme i na ty, které dávají přednost sukním a kalhotám před šaty. A na závěr jsme pro Vás ušili pohodlná letní pyžamka a oversized župany. Nově u nás najdete nadčasové svatební šaty.

Jednotlivé střihy jsme pro Vás pečlivě navrhli, narýsovali a ušili. Finální podobě jednotlivých kousků předcházelo četné zkoušení, které mnohdy vedlo k úplné změně, abychom měli jistotu, že pro Vás máme opravdu jen to nejlepší.

Naše šaty a sukně jsou chytré! Ať už se jedná o pohodlný systém uvazování, zajištění hloubky výstřihu, tak rozparek, který Vám nezpůsobí žádné faux pax. Promysleli jsme každý detail, který je pro nás důležitý, abyste si váš oblíbený kousek pokaždé oblékly s radostí.

Vše je pro Vás ušito s láskou a péčí v České republice.Doufám, že si každý kousek zamilujete stejně jako já.Zuzana 
Záznamy nebyly nalezeny...