Viskózové zavinovací šaty základní - kostka

Naše první a nejmilejší. Šaty, které to všechno odstartovaly tentokrát ve nejpohodlnější viskóze! Vhodné jak do práce, tak i třeba kamarádce na svatbu. 

  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
2 140 Kč
  • Velikost
Kategorie: Šaty
 

Chytré detaily:
Ve výstřihu šatů je našitý háček a očko, který Vám výstřih zafixuje a Vy tak předejdete jeho rozevření. Nevyhovuje Vám jeho umístění? Háček a očko jednoduše odpárejte a našijte tam, kde Vám sedí lépe. Pro tyto účely Vám u každé objednávky dorazí námotek nitě ve shodující se barvě, aby vypadalo vše krásně, jak má. Pokud se nějakým nedopatřením háček s očkem při nošení ztratí, rády Vám pošleme náhradní.
Díky systému uvazování šatů se můžete samy rozhodnout, jestli budete mít uvázání ve předním, a nebo v zadním díle.

Přejete si jinou délku? Není problém, napište nám to do poznámky. Jakékoliv zkrácení sukně a její prodloužení až o 5 cm je zcela zdarma. V případě většího prodloužení délky nás prosím také kontaktujte na email, kam Vám zašleme individuální cenovou nabídku (jedná se totiž o trošku složitější proces).
Nevíte si rady s velikostmi? S tím Vám pomůže tabulka velikostí.
Váháte jakou velikost zvolit? Šaty jsou navržené pro Váš maximální komfort, proto jsou spíše větší. Pokud si tedy přejete šaty více na tělo, doporučujeme vzít o velikost menší.

Materiál: viskóza + elastan
Neskutečně příjemný materiál, který budete rády nosit po celý rok! Díky tomu, že je k viskóze také přidán elastan, jsou šaty lehce pružné a o to více příjemné na tělo. 

Vyrobeno v České republice.

Postava má na sobě velikost M, výšku postavy 176cm.

Naše šaty jsou pečlivě ušity pro každou z Vás, počítejte prosím s odesláním balíčku do 2 -4 pracovních dnů.

Spěcháte? Zkuste nám napsat a dle možností se budeme snažit odeslat balíček co nejdříve.